Kontrast:

Czcionka:

               ul. Sobieskiego 11, 77-300 Człuchów    sekretariat@pk.czluchow.info    (59) 83 42 200     (59) 83 42 209     (59) 83 43 354
Logo Przedsębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o.

Oferta pracy | Data dodania: 2022-12-01

Oferta dla zakładu:
Zakład Wodociągów i Kanalizacji

Stanowisko:
Eksploatator, konserwator sieci wodociągowej i kanalizacyjnej

Wykształcenie:
podstawowe

Prawo jazdy:
NIE

Zakres obowiązków:
  •   Przegląd, konserwacja oraz czyszczenie przepompowni ścieków, sieci kanalizacji sanitarnych oraz deszczowych;
  •   Usuwanie awarii powstałych na sieciach i urządzeniach wodociągowych i kanalizacyjnych,w tym wykonywanie ich remontów;
  •   Prowadzenie dokumentacji związanej z prowadzonymi pracami (protokoły, notatki);
  •   Obsługa narzędzi i urządzeń niezbędnych do wykonywanej pracy, kontrola stanu technicznego obsługiwanych urządzeń.
Wymagania:
  •   Wykształcenie podstawowe;
  •   Dyspozycyjność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę;
  •   Umiejętność pracy w zespole;
  •   Umiejętność pracy pod presją;
  •   Mile widziane uprawnienia operatora koparko-ładowarki;
  •   Mile widziane prawo jazdy kat. B;
  •   Mile widziane doświadczenie w zakresie prac na sieciach wodno-kanalizacyjnych, znajomość podstawowych zasad działania elektryki.
Oferujemy:
  •  Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  •  Pracę w miłym i zaangażowanym zespole;
  •  Stabilizację zatrudnienia;
  •  Atrakcyjne wynagrodzenie;
  •  Zatrudnienie na umowę o pracę;
  •  Możliwość podnoszenia swoich kompetencji;
  •  Pakiet socjalny.

Pliki do pobrania:
1. Eksploatator, konserwator sieci wodociągowej i kanalizacyjnej [ 858.04 KB ]
2. Kwestionariusz osobowy [ 144.47 KB ]
3. Klauzula informacyjna dla kandydata [ 291.96 KB ]
4. Oświadczenie [ 528.92 KB ]

Wtorek - KASA
8:00 - 12:45
Teraz: Zamknięte

Telefony kontaktowe

PSZOK
793 936 183

Telefony alarmowe

POGOTOWIE WODOCIĄGOWE
793 935 884

POGOTOWIE KANALIZACYJNE
793 936 530

POGOTOWIE CIEPŁOWNICZE
(59) 83 42-750

Odczyt stanu wodomierza

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

Statystyki

Wizyt ogółem
2.319.000
Wizyt dzisiaj
61
Wizyt wczoraj
61
Wizyt w tygodniu
122
Wizyt w miesiącu