Kontrast:

Czcionka:

               ul. Sobieskiego 11, 77-300 Człuchów    sekretariat@pk.czluchow.info    (59) 83 42 200     (59) 83 42 209     (59) 83 43 354
Logo Przedsębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o.

Oferta pracy | Data dodania: 2022-08-23

Oferta dla zakładu:
Zakład Wodociągów i Kanalizacji

Stanowisko:
Konserwator sieci wodociągowej i kanalizacyjnej- kierowca

Wykształcenie:
średnie, zawodowe

Prawo jazdy:
TAK

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie i obsługa pojazdu asenizacyjnego do wywozu nieczystości płynnych typu „WUKO”;
  • Przegląd, konserwacja oraz czyszczenie przepompowni ścieków, sieci kanalizacji sanitarnych oraz deszczowych;
  • Usuwanie awarii powstałych na sieciach i urządzeniach wodociągowych i kanalizacyjnych, w tym wykonywanie ich remontów;Prowadzenie dokumentacji związanej z prowadzonymi pracami (protokoły, notatki);
  • Obsługa narzędzi i urządzeń niezbędnych do wykonywanej pracy, kontrola stanu technicznego obsługiwanego pojazdu oraz urządzeń;
  • Mycie, dezynfekcja, pojazdu samochodowego.
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie;
  • Prawo jazdy kat. C;
  •  Doświadczenie na stanowisku kierowcy;
  •  Świadectwo kwalifikacji zawodowej;
  • Karta kierowcy;
  • Ważne badania psychotechniczne;
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę; Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność pracy pod presją;
  •  Mile widziane doświadczenie w zakresie prac na sieciach wodno-kanalizacyjnych, znajomość podstawowych zasad działania elektryki.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  •  Pracę w miłym i zaangażowanym zespole;
  • Stabilizację zatrudnienia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  •  Możliwość podnoszenia swoich kompetencji;
  •  Pakiet socjalny.

Pliki do pobrania:
1. Konserwator sieci wodociągowej i kanalizacyjnej- kierowca [ 1.05 MB ]
2. Kwestionariusz osobowy [ 54.75 KB ]
3. Klauzula informacyjna dla kandydata [ 294.27 KB ]
4. Oświadczenie [ 532.03 KB ]

Środa - PSZOK
12:00 - 17:00
Teraz: Zamknięte

Telefony kontaktowe

PSZOK
793 936 183

Telefony alarmowe

POGOTOWIE WODOCIĄGOWE
793 935 884

POGOTOWIE KANALIZACYJNE
793 936 530

POGOTOWIE CIEPŁOWNICZE
(59) 83 42-750

Odczyt stanu wodomierza

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

Statystyki

Wizyt ogółem
2.319.062
Wizyt dzisiaj
27
Wizyt wczoraj
96
Wizyt w tygodniu
184
Wizyt w miesiącu