Kontrast:

Czcionka:

               ul. Sobieskiego 11, 77-300 Człuchów    sekretariat@pk.czluchow.info    (59) 83 42 200     (59) 83 42 209     (59) 83 43 354
Logo Przedsębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o.

Oferta pracy | Data dodania: 2022-09-06

Oferta dla zakładu:
Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

Stanowisko:
Księgowa

Wykształcenie:
średnie

Prawo jazdy:
NIE

Zakres obowiązków:

    1. Prowadzenie księgowości i rozliczeń wspólnot mieszkaniowych, w szczególności m.in.

  •  Kontrola i bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym;
  •  Dekretacja i księgowanie dokumentów finansowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  •  Wystawianie bieżących obciążeń;
  •  Rozliczanie i uzgadnianie sald kont księgowych;
  •  Bieżące dokonywanie płatności, w tym obsługa rachunków bankowych;
  •  Prowadzenie dokumentacji wspólnoty w zakresie ochrony danych osobowych;
  •  Sporządzanie niezbędnych informacji, zestawień i sprawozdań, w tym: finansowych, podatkowych, statystycznych, itp.;

    2. Współpraca z innymi instytucjami, bankami, urzędami, itp.;
    3. Archiwizacja dokumentów księgowych.

Wymagania:

    • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe, preferowane kierunkowe z zakresu rachunkowości, ekonomii;
    • Doświadczenie w dziale księgowości minimum 1 rok;
    • Praktyczna znajomość zagadnień i przepisów z zakresu rachunkowości, podatków, wspólnot mieszkaniowych;
    • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel);
    • Umiejętność sprawnej organizacji pracy, zdolności analityczne, dokładność, komunikatywność, terminowość i zaangażowanie;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Dodatkowy atut: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • Pracę w miłym i zaangażowanym zespole;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie;
    • Zatrudnienie na umowę o pracę;
    • Możliwość podnoszenia swoich kompetencji;
    • Pakiet socjalny.

Pliki do pobrania:
1. Księgowa [ 849.59 KB ]
2. Kwestionariusz osobowy [ 54.75 KB ]
3. Klauzula informacyjna dla kandydata [ 294.27 KB ]
4. Oświadczenie [ 532.03 KB ]

Piątek - PSZOK
12:00 - 17:00
Teraz: Zamknięte

Telefony kontaktowe

PSZOK
793 936 183

Telefony alarmowe

POGOTOWIE WODOCIĄGOWE
793 935 884

POGOTOWIE KANALIZACYJNE
793 936 530

POGOTOWIE CIEPŁOWNICZE
(59) 83 42-750

Odczyt stanu wodomierza

Zakład Wodociągów i Kanalizacji

Statystyki

Wizyt ogółem
2.317.400
Wizyt dzisiaj
29
Wizyt wczoraj
85
Wizyt w tygodniu
342
Wizyt w miesiącu