Kontrast:

Czcionka:

               ul. Sobieskiego 11, 77-300 Człuchów    sekretariat@pk.czluchow.info    (59) 83 42 200     (59) 83 42 209     (59) 83 43 354
Logo Przedsębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o.

Oferta pracy | Data dodania: 2022-08-23

Oferta dla zakładu:
Zakład Wodociągów i Kanalizacji

Stanowisko:
Operator oczyszczalni ścieków

Wykształcenie:
średnie, zawodowe

Prawo jazdy:
TAK

Zakres obowiązków:
  • obsługa urządzeń oczyszczalni ścieków;
  • sterowanie pracą urządzeń i instalacji na oczyszczalni ścieków, w tym bieżące kontrolowanie parametrów jakości ścieków oczyszczonych;
  • diagnozowanie i usuwanie usterek elektrycznych maszyn, urządzeń i sieci;
  • konserwacja oraz bieżące naprawy i remonty urządzeń i instalacji;
  • dokonywanie konserwacji i przeglądów urządzeń i instalacji oczyszczalni ścieków, zgodnie z dokumentacją techniczną i instrukcjami obsługi, celem utrzymania właściwego stanu technicznego;
  • diagnozowanie potrzeby przeprowadzania remontów lub wymiany elementów instalacji i urządzeń technologicznych;
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji techniczno-ruchowej oczyszczalni ścieków;
  • prowadzenie raportów (odczytywanie wskazań przyrządów kontrolno-pomiarowych) w zakresie przestrzegania obowiązujących przepisów prawa, co do funkcjonowania obiektu;
  • utrzymywanie należytego porządku na stanowisku pracy i terenie całej oczyszczalni ścieków;
  • pielęgnacja zieleni na terenie obiektu oraz konserwacja rzeki (koszenie, odmulanie dna).
Wymagania:
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, preferowane kierunkowe;
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m oraz do pracy w komorach i zbiornikach zamkniętych;
  • Podstawowa obsługa komputera;
  • Uprawnienia SEP do 1 kV oraz uprawnienia SEP w zakresie:

Eksploatacja grupa 1 (urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające energie elektryczną);
Eksploatacja grupa 2 (urządzenia wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło oraz inne urządzenia energetyczne).

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność;
  • Dokładność i zaangażowanie;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pracę w miłym i zaangażowanym zespole;
  • Stabilizację zatrudnienia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Możliwość podnoszenia swoich kompetencji;
  • Pakiet socjalny.

Pliki do pobrania:
1. Operator oczyszczalni ścieków [ 1.08 MB ]
2. Kwestionariusz osobowy [ 54.75 KB ]
3. Klauzula informacyjna dla kandydata [ 294.27 KB ]
4. Oświadczenie [ 532.03 KB ]

Wtorek - KASA
8:00 - 12:45
Teraz: Zamknięte

Telefony kontaktowe

PSZOK
793 936 183

Telefony alarmowe

POGOTOWIE WODOCIĄGOWE
793 935 884

POGOTOWIE KANALIZACYJNE
793 936 530

POGOTOWIE CIEPŁOWNICZE
(59) 83 42-750

Odczyt stanu wodomierza

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

Statystyki

Wizyt ogółem
2.318.504
Wizyt dzisiaj
9
Wizyt wczoraj
99
Wizyt w tygodniu
108
Wizyt w miesiącu