Kontrast:

Czcionka:

               ul. Sobieskiego 11, 77-300 Człuchów    sekretariat@pk.czluchow.info    (59) 83 42 200     (59) 83 42 209     (59) 83 43 354
Logo Przedsębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o.

Oferta pracy | Data dodania: 2023-03-29

Oferta dla zakładu:
Inne

Stanowisko:
Mechanik pojazdów samochodowych

Wykształcenie:
zawodowe

Prawo jazdy:
TAK

Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie planowanych przeglądów samochodów (m. in. ciężarowych), maszyn i sprzętu, w tym wymiana płynów eksploatacyjnych,
  • Wykonywanie napraw bieżących samochodów (m. in. ciężarowych), maszyn i sprzętu,
  • Diagnozowanie usterek,
  • Monitorowanie stanu technicznego pojazdów, w tym uruchamianie silnika i sprawdzanie stanu technicznego po naprawie,
  • Sprawdzanie stanu technicznego sprzętu i maszyn,
  • Przeprowadzanie okresowej weryfikacji narzędzi używanych w warsztacie,
  • Prowadzenie dokumentacji napraw eksploatacyjnych,
  • Praca z dokumentacją techniczną przy przeglądach, naprawach,
  • Obsługa specjalistycznych narzędzi oraz urządzeń warsztatowych,
  • Mycie i czyszczenie części oraz podzespołów,
  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac,
  • Dbałość o porządek w miejscu pracy.
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe- zasadnicze zawodowe w specjalności mechanik,
  • Doświadczenie przy naprawach samochodów, maszyn i sprzętu,
  • Znajomość specyfikacji samochodów ciężarowych,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Mile widziane uprawnienia do wykonywania prac spawalniczych,
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie napraw i diagnostyki układów pneumatycznych, znajomość programów diagnostycznych,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy w zespole,

Samodzielność i doskonała organizacja pracy, wielozadaniowość,
Zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków, odpowiedzialność i sumienność.

Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pracę w miłym i zaangażowanym zespole;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość podnoszenia swoich kompetencji;
  • Pakiet socjalny.

Pliki do pobrania:
1. Kwestionariusz osobowy [ 144.47 KB ]
2. Klauzula informacyjna dla kandydata [ 291.96 KB ]
3. Mechanik pojazdów samochodowych [ 1.04 MB ]

Telefony kontaktowe

PSZOK
793 936 183

Telefony alarmowe

POGOTOWIE WODOCIĄGOWE
793 935 884

POGOTOWIE KANALIZACYJNE
793 936 530

POGOTOWIE CIEPŁOWNICZE
(59) 83 42-750

Odczyt stanu wodomierza

Zakład Wodociągów i Kanalizacji
Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

Statystyki

Wizyt ogółem
2.319.260
Wizyt dzisiaj
0
Wizyt wczoraj
62
Wizyt w tygodniu
382
Wizyt w miesiącu
1.747
Wizyt w roku